| Model | Onda v719 3Gs Phone Tablet |
| CPU | Intel SOFIA 3G-R Quad Core 1.0GHz |
| System | Android 5.1 |
| RAM | 1GB |
| Capacity | 8GB |
| Screen | 7 inch IPS Capacitive Screen |
| Resolution | 1024*600 |
| |
| Extend Card | Support TF card up to 128GB |
| Camera | Front is 0.3MP Rear is 2.0MP |
| |
| WIFI | 802.11b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| GravitySensor | Support |
| Flash | Support |
| 3G | Support |
| |
| Audio | ACC,MP3,WMA,FLAC,OGG |
| Picture | JPEG,GIF,BMP,PNG |
| Video | Support 1080P |
| Language | Multi-language |
| |
| Microphone | Built-in |
| Speaker | Built-in |
| I/O Port | 1* Micro USB port |
| 1* TF card slot |
| 1* 3.5mm Earphone port |
| 1* Recording port |
| 2* SIM card slot |
| Battery | 2700mAh |
| Weight | 274g |
| Size | 188*109*9.5mm |
| |
| Package Included | 1 x Tablet PC |
| 1 x USB Cable |
| 1 x Charger |
| 1 x Adapter (the adapter depend on the country of the buyer.) |
0 comments:
Post a Comment