| Model | Onda V919 3G Core M Windows 8.1 Tablet |
| CPU | Intel Core M 5Y10c Dual Core 2.0GHz |
| GPU | Intel HD Graphics 5300 |
| System | Windows 10 |
| RAM | 4GB LPDDR3 |
| Capacity | 64GB SSD |
| Screen | 9.7 inch IPS Retina Capacitive Screen |
| Resolution | 2048 x 1536 |
| |
| Extend Card | Support Micro SD card, up to 128GB |
| Camera | Front is 2.0MP,Rear is 5.0MP |
| |
| WIFI | Wi-Fi 802.11n/b/g |
| Bluetooth | Support BT 4.0 |
| GravitySensor | Support |
| 3G | WCDMA: 900MHz/2100MHz; GSM: 900MHz/1800MHz/ |
| |
| Audio | MP3,WMA,MP2,OGG,AAC,M4A,MA4,FLAC,APE,3GP,WAV |
| Ebook | JPG, JPEG, GIF, BMP, PNG |
| Video | MEPG 1/2/4,H.263/H.264,RMVB,WMV/VC-1,MVC,AVS,MJPEG. (UP TO 1080P) |
| Language | Only Support Chinese |
| |
| I/O Port | 1 x Micro USB 2.0 port |
| 1 x Micro SD card slot |
| 1 x Micro HDMI slot |
| 1 x Micro SIM Card Slot |
| 1 x 3.5mm Earphone port |
| Battery | 8000mAh |
| Weight | 600g |
| Size | 240 x 170 x 8.9 mm |
| |
| Package Included | 1 x Tablet PC |
| 1 x USB Cable |
| 1 x Charger (DC 12V 3A) |
| 1 x Adapter (the adapter depend on the country of the buyer.) |
0 comments:
Post a Comment